fbpx
Нафта, Новини

 Торум оскаржив допуск компаній-конкурентів до закупівлі мастил на 388 млн грн для Укрзалізниці

23.08.2019

ТОВ “Торум” (з групи Трейд Комодіті) оскаржив в суді схвалений АМКУ допуск компаній «Корнет Холдинг» та «Хілл Корпорейшн-Юкрейн» до тендерів Укрзалізниці на закупівлю мастил на 388 млн гривень 

Про це йдеться в опублікованому рішенні Окружного адміністративного суду 

“Визнати протиправними та скасувати рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 31 травня 2019 року”, – йдеться в рішенні суду. 

На додачу, суд зобов’язав АМКУ з  бюджетних асигнування оплатити ТОРУМу понесені витрати по сплаті судового збору у розмірі 7  684,00 грн.

У березні Укрзалізниця оголосила вісім тендерів на закупівлю мастил на суму 534 млн грн. В тендерній документації  Укрзалізниця прописала необхідною умовою до якості мастил пройшли процедуру допуску до застосування, яка стала аргументом в недопуску компаній ТОВ «Корнет Холдинг» та «Хілл Корпорейшн-Юкрейн». 

Видання «Залізниця без корупції» повідомляло, що тендери Укрзалізниці  такими умовами «заточені» під фірми Торум та Міроіл з орбіти народних депутатів Олександра Грановського та Олександра Пономарьова.

31 травня та 5 червня АМКУ підтримала скарги Корнет Холдинг та Хілл Корпорейшн-Юкрейн щодо неправомірності недопуску їх до тендерів по закупівлі мастил на 194,04 млн грн та 194,28 млн грн

21 червня Окружний суд прийняв до розгляду позов Торуму про скасування  рішення АМКУ по тендерам Укрзалізниці на закупівлю мастил.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 4 =