fbpx
Нафта, Новини

Херсонську нафтоперевалку спробують продати за зниженою ціною

29.10.2019

OpenMarket (ДП «СЕТАМ», управляється Агентством з розшуку та менеджменту активів) повторно виставив на продаж Херсонський нафтоперевалочний комплекс, знизивши ціну на 20%. Тепер стартова ціна комплексу становить 161,2 млн грн.

Про це свідчать дані OpenMarket.

Попередный аукціон з продажу перевалки завершився безрезультатно, оскільки жоден з учасників торгів не сплатив гарантійний внесок в розмірі 10 млн грн.

На аукціон виставлено майновий комплекс загальною площею 5471.5 кв.м., за адресою: Херсонська обл. м Херсон, вул. Чайковського, 236; Херсонська обл. м Херсон, вул. Нафтогавань, б/н (вул. Веселкова; вул. Сонячна; вул. Квіткова; вул. Радісна; вул. Лиманна).

Заявки на участь в аукціоні вже подали 3 учасники, вони очікують підтвердження. Торги заплановані на 18 листопада.

У серпні АРМА передала управління Херсонською перевалкою невідомій компанії «Вествайт Трейд» на п’ять років. Рішення було прийнято без відкритого конкурсу та з порушеннями чинного законодавства.

OilPoint повідомляв про знайдені ознаки фіктивності «Вествайт Трейд».

ДП «ПЗНП», до цього керував НПК, вимагало від АРМА проведення відкритого публічного конкурсу на управління нафтоперевалки із залученням максимальної кількості учасників.

За 2018 рік дохід «ПЗНП» від управління НПК склав 27,77 млн ​​грн, від 50 до 90% доходів підприємство виплачує до державного бюджету.